У кошику немає товарів
аптеки працюють з 8** до 20**, у вихідні з 9** до 19**

Гарантія якості

Аптека працює для того, щоб Ви могли купити медикаменти високої якості та забезпечує для Вас найкращі ціни на ліки.
До наших аптек надходять лише ті препарати, які пройшли перевірку Державної інспекції з контролю якості лікарських засобів, вони мають сертифікати якості та висновок державної санітарно-епідеміологічної служби.
Також ми уважно ставимося до того, щоб лікарські препарати, які ви купуєте в наших аптеках, містилися відповідно до вимог виробника.

Зберігання ліків

Кожен препарат потребує індивідуального підходу щодо умов зберігання. Саме тому всі ліки у нашій аптеці містяться у різних зонах, у яких підтримуються певні умови для різних груп медикаментів. Наші фармацевти регулярно проводять ретельний огляд стану препаратів та їх упаковок. Адже через порушення упаковки деякі засоби можуть стати непридатними та навіть шкідливими для людського організму.
 
Дуже важливо захистити ліки від впливу вологи та заморозків. Більшість таблеток, порошків, навіть пластирі, бинти та вата, гігроскопічні та добре вбирають вологу. При цьому вони втрачають свою придатність. Також є багато препаратів не придатні для використання після заморожування. З турботою про Ваше здоров'я, фахівці аптеки перевіряють та підтримують оптимальну температуру та вологість повітря у приміщеннях з усіма лікарськими засобами.
 
Ми ретельно стежимо за тим, щоб з нашої аптеки до Вас не потрапив лікарський засіб зі строком придатності, що минув. Таким чином, ми бережемо Вас від непередбачених побічних реакцій, адже використання прострочених препаратів може погано позначитися на всьому організмі.
 
Ліки – це, перш за все, хімічна сполука. Реагуючи з навколишнім середовищем, при впливі світла, вологого повітря, тепла багато ліків не просто втрачають цілющі якості, а ще й можуть перетворитися на отруту.
 
Якщо Вам трапляється знайти ліки в інтернеті за ціною, що значно відрізняється від ціни в аптеках, знайте: режим зберігання цих медикаментів майже напевно був порушений або помилка ціни. Такі препарати втратили свої лікувальні властивості та стали хімічною зброєю, яка може завдати шкоди здоров'ю.

Аптека гарантує

якість препаратів, які Ви купуєте у нас. Але коли Ви приносите лікарський засіб додому, слід дотримуватись правильних умов зберігання медикаментів, щоб вони зберегли лікувальні властивості. Часто лікарські препарати псуються саме тому, що лежать у невідповідному місці. Не тримайте їх у ванній, кухні та інших місцях з підвищеною вологістю. Місце для зберігання таких препаратів має бути сухим, чистим та прохолодним. Також необхідно дотримуватися захисту певних препаратів від світла.
 
Якщо у Вас немає інструкції або не зазначено, як повинен зберігатися медикамент, зверніться до аптечної довідки. Кваліфіковані спеціалісти нашої аптеки завжди зможуть допомогти.
 
Пам'ятайте: порушення правил зберігання ліків може призвести не лише до зниження ефективності їхньої дії, але й завдати шкоди здоров'ю!
 
Саме тому, здійснюючи пошук ліків в аптеках міста, знайте: аптека дбає про якість медикаментів, які Ви купуєте та контролює якість кожного препарату.