У кошику немає товарів

Як госпітальний трикотаж допоможе захистити здоров'я?

Противарикозні панчохи застосовуються для усунення наслідків варикозу. Також вони підходять для запобігання подальшому розвитку цього захворювання. Потрібно лише правильно підібрати варіант товару залежно від діагнозу та параметрів тіла хворого.
 
Вибрати правильно важливо розмір та ступінь тиску. Тому перш ніж купувати компресійні панчохи, зверніться до лікаря для встановлення діагнозу. Носити компресійний трикотаж можуть і вагітні жінки, і навіть кілька інших груп людей:
  • Хворі на варикоз.
  • Вагітні на останніх термінах виношування дитини.
  • Спортсмени, які регулярно відчувають надмірні навантаження на нижні кінцівки.
  • Пацієнти з набряками нижніх кінцівок.
  • Люди, які мають спадкову схильність до варикозної хвороби.
  • Люди, робота яких пов'язана з тривалим перебуванням у вертикальному положенні протягом усього дня.
Як тільки вам вдасться підібрати цілющі панчохи за ступенем компресії в залежності від занедбаності захворювання, можна переходити до вибору розміру. А можна замовити індивідуальне виготовлення товару.

Види лікувальних медичних панчох

Існують різні види медичних компресійних панчох для вагітних. Противарикозні товари відрізняються ступенем компресії, а також своїм зовнішнім виглядом. Розмір підбирається індивідуально, залежно від обхвату ноги.
 
Лікувальні противарикозні пристрої виготовляються з компресійного трикотажу. Матеріал забезпечує еластичність виробу, його лікувальні властивості. Зовні противарикозні жіночі медзасоби можуть виглядати як звичайні трикотажні. Це дозволяє комбінувати їх з різними типами одягу та одночасно отримувати лікувальний ефект. Чоловічі компресійні панчохи виглядають суворіше і стриманіше. Але за своїми властивостями та характеристиками не відрізняються.
 
За ступенем компресії можна замовити жіночі панчохи від профілактичних до лікувальних. Профілактичними вважаються вироби першого та другого класу. Вони створюють помірний тиск на нижню кінцівку та ідеально підходять для вагітних. Їх використовують при спадковій схильності до варикозу. Такий противарикозний трикотаж не може протистояти запущеному захворюванню. У такому разі рекомендують використовувати лікувальну білизну.
 
Лікувальними вважаються товари 3 та 4 класу компресії. Замовити такі противарикозні засоби краще після консультації з лікарем. Вони використовуються не тільки для лікування, можуть бути використані при реабілітації після видалення вен на ногах. Вони сприяють швидкому загоєнню швів, а також забезпечують захист від подальшого розтягування стін судин.
 
Вироби проти варикозу можуть відрізнятися за своїм зовнішнім виглядом та конструкцією. Існують безшовні медичні панчохи, також можна замовити жіночі панчохи на блискавці.

Як правильно підбирати противарикозні жіночі панчохи?

Щоб не помилитися з вибором противарикозного медичного засобу, потрібно правильно виміряти та оцінити стан власного здоров'я.
При виборі розміру важливо покладатися на розмірну таблицю виробника медичного засобу. Потрібно виміряти кола кількох місць на нижній кінцівці. Потім зіставити дані вимірів з у таблиці.
 
Не можна купувати противарикозні жіночі панчохи менше чи більше. В ідеалі виготовляти такий медичний засіб для вагітних індивідуально під пацієнта. Дуже маленький за розміром медичний засіб надто передавлюватиме нижню кінцівку. Це призведе до дискомфорту від експлуатації та не дасть бажаного лікувального ефекту.
 
Великий пристрій не зможе дати необхідний компресійний ефект. Його носіння не призведе до покращення самопочуття.
При виборі лікувального медичного засобу краще разом з ним одразу замовити спеціальний виріб для одягання панчіх - батлер. Його використання суттєво полегшить лікування. Одягати компресійні вироби для вагітних буде в рази простіше.
 
Якщо ви підбираєте компресійну білизну для вагітних, зупиніться на профілактичних моделях. Перед покупкою краще порадитись із лікарем.
У вагітних використання такого медичного засобу обумовлено наявністю набряків, що виникає у ногах тяжкістю. 1 та 2 класу компресії достатньо для лікування цих симптомів.
16 червень 2021р.